strzałka w dół

Murale - współczesne freski w świątyni technologii

Dla międzynarodowej korporacji IT, na zaproszenie pracowni 3XA, zaprojektowaliśmy kompleksowy space branding na 4 piętrach największego zabytkowego centrum biurowo-handlowego w Polsce – wrocławskiej Renomy. Gmach wpisany w 1977 r. do rejestru zabytków jako sztandarowe dzieło europejskiego modernizmu i nominowany przez Property Design na najpiękniejszy tego typu obiekt w Polsce, wymagał pochylenia się nad jego historycznym dziedzictwem. Z tą świadomością oraz wiedzą o randze inwestora przystąpiliśmy do dopełnienia wnętrz komunikacją wizualną. Jak nam poszło zdalne projektowanie w pandemicznych warunkach radykalnej izolacji?

HOP PO WIĘCEJ – CASE STUDY NA NASZYM BLOGU

Biuro,to nie tylko stanowisko do pracy. To również środowisko, które kształtuje tożsamość i wywołuje emocje

Opracowaliśmy space branding, który pomógł wybrzmieć idei społecznej odpowiedzialności biznesu, a przy okazji odsłonił kontekst związany z obecną i historyczną funkcją Renomy. I do tego elegancki, prosty wayfinding podążający za architekturą obiektu i dopełniający oryginalny wall design – mission complete! I choć ten wielowątkowy projekt prowadziliśmy zdalnie, hybrydowo, lockdown’owo, sterylnie i w społecznym dystansie, osiągnęliśmy spójny, ponadczasowy efekt – taki, który jednak łączy, ludzi, czasy, idee.

Opinia zadowolonego klienta znaczy więcej niż tysiąc naszych zadowolonych słów 😉 Referencje COO Tetris Poland pani Renaty Nowak

STUDIO BARDZO zajmuje się obecnie space brandingiem biura naszego klienta oraz wdraża projekt realizując go w naszej siedzibie zlokalizowanej we Wrocławiu. W zgrabny sposób Studio łączy identyfikację wizualną, wartości i kulturę pracy naszej firmy z lokalnym kontekstem historycznym zabytkowej i odrestaurowanej RENOMY.
Zakres naszej współpracy obejmuje (projekt i wykonanie):

– wayfinding i signage – oznakowanie i nawigację dla różnych stref biura: w tym recepcji, pracowni i stref socjalnych,
– wall design – artystyczne murale i grafiki ścienne, grafiki na przeszkleniach
– branding – implementacja identyfikacji wizualnej we wnętrzu siedziby,

Studio Bardzo posiada niezwykle sprawny i profesjonalny zespół projektowy i wykonawczy. Mieliśmy okazję poznać pracę artystów, malarzy, montażystów. Wykazują się zarówno dyscypliną obowiązującą w procesie projektowym jak i podczas pracy na powierzchni. Działają sprawnie, terminowo i są bardzo elastyczni. Ważnym jest, aby zaznaczyć też trudny czas jaki przypadł na realizację – lockdown oraz ograniczenia wynikające z pandemii nie wpłynęły na sprawność działania Studia Bardzo.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów pracy, z atmosfery i profesjonalizmu z jakim mamy do czynienia współpracując z Bardzo. Polecamy tę firmę, szczególnie do dużych projektów.

Renata Nowak, COO Tétris Poland

CO TU ZROBLILIŚMY?

SPACE BRANDING SYSTEM INFORMACJI WIZUALNEJ WALL DESIGN: Murale i grafiki ścienne PRODUKCJA I REALIZACJA

CREDITS

INWESTOR: Globalworth GENERALNY WYKONAWCA: Tetris Poland BIURO ARCHITEKTONICZNE: 3XA PROJEKT SIW: Patryk Stolarz / PROJEKT MURALI: Zuzanna Wollny ZESPÓŁ WYKONAWCZY: Postać Fikcyjna, Dawid Błaszczyk, Grzegorz Kosturek, Radosław Kubisz, Mia Bogdańska, Jacek Urbański / FOTO: Stanley Znoyko

NASTĘPNY
PROJEKT

next project