Studio Bardzo mówi STOP
dysfunkcyjnym wnętrzom,
ulicom, biurom i osiedlom.

Tworzymy wizualną komunikację – wyrazistą i użyteczną, żeby podnieść funkcjonalność otoczenia, podkreślić tożsamość miejsca pracy, publicznych przestrzeni oraz zespolić je z człowiekiem i naturą. Łączymy zalety dużej firmy i manufaktury: wzornictwo i produkcję uzupełniamy rzemiosłem i artystycznym kopnięciem. Barwne, dowcipne, efektywne, intelektualne – takie są nasze projekty. Dobrze pomyślane.

arrow down

Martyna Sakowicz
| Architektka wnętrz

Projektując użytkowe wnętrza, wymyślam codzienność – spójną, estetyczną, wygodną, która pozwala człowiekowi zbliżyć się do natury podczas rutynowych czynności. Wybieram minimalizm – proste formy, materiały i rozwiązania. Wtedy robi się miejsce na pasje i przeżycia. Wiem po sobie – uprościłam też swoją przestrzeń i podążam za tym, co dla mnie dobre. Więcej podróżuję, gotuję, regularnie joguję i w końcu – trenuję pole dance!

Marta Mazgaj
| Kreatywna Ogarniaczka
CEO Bardzo

Doświadczona w tworzeniu i pozycjonowaniu marek, budowaniu strategii wizerunkowych i projektowaniu komunikacji. Multizadaniowa i wielowątkowa, ale w duchu wellbeing. W Bardzo ninja zarządzania, wizji i strategii, ale też sprawiedliwości, administracji i cashflow.

Strzegę jakości i równowagi równie gorliwie, co terminów płatności i wolności słowa.

Wdech – wydech. Balans czerpię z relacji z bliskimi, przyrodą, książkami i sztuką. Wspomaga mnie ajurweda i sawasana. Kocham miasto, ale ciągnę na wieś. Czekanie na swoje kury i dżdżownice kalifornijskie wypełniam amatorskim studiowaniem permakultury. Om Shanti.

Konrad Iwanowski
| Marzyciel
CEO z wizjami

Graffiti-łobuzerka i młodość w prospołecznym street arcie, z biegiem czasu przerodziły się w moją zawodową specjalizację. Z wykształcenia jestem architektem krajobrazu, w swojej pierwszej firmie wprowadzałem wall design „na salony”, ale w Bardzo jestem zdecydowanie bardziej architektem relacji z klientami i chodzącym podręcznikiem wayfindingu. Moja świadomość tego, co przyjazne w warunkach pracy i życia, pogłębiała się wraz z liczbą dzieci, redukcją mięsa w diecie i ilością przejechanych kilometrów. W prowadzonych projektach dążę do tego, aby dobrostan człowieka był też bliski planecie. Jako człowiek funkcjonujący na wysokich rejestrach emocji i przeżywania, reguluję odbiór świata sekwencjami powitań słońca, a werbalną hiper aktywność ściszam przy sztandze. Peace and love 😊

Jakub Czerwiński
| Project Manager

Geograf, technik gazownictwa, technik sceniczny, logistyk. Rozmiłowany w przyrodzie, fotografii, muzyce i swojej rodzinie. Jako człowiek wielu zawodów, mam wieloletni staż w pracy z ludźmi i dla ludzi. Ostatnie lata poświęciłem zarządzaniu realizacją projektów w zakresie budownictwa mieszkaniowego, space brandingu i SIW. Mówią, że ze mnie niespotykanie spokojny człowiek. Opanowany  w najbardziej wymagających sytuacjach. Mam nadzieję, że wszyscy z tego korzystają.

Twarze BARDZO epickiego spacebrandingu i zdyscyplinowanego wayfindingu

Patryk Gmerek
| Grafik i Typograf

Miłośnik czarnych ubrań i jeszcze czarniejszego humoru.

Specjalizuję się w projektowaniu systemowym, a w szczególności identyfikacji wizualnych. W swoich projektach najwięcej uwagi poświęcam typografii, która jest obiektem moich westchnień. Miłość do liter odkryłem już w dzieciństwie, kiedy to fascynowałem się graffiti oraz tagami na częstochowskich blokach. W późniejszych latach odkrywałem piękno ukryte w kaligrafii i liternictwie, co dziś przekładam na własne kroje pisma. Kiedy nie projektuję, a chcę wyżyć się artystycznie, sięgam po farby i płótna tworząc ekspresyjne malarstwo.

W oderwaniu od pracy twórczej, łapię za ciężary na siłowni lub rozpalam parkiety w klubach i na dyskotekach 😊

Adam Mandziejewski
| Project Manager

Czujny satelita procesów projektowych, wywodzący się z branży muzealniczej i multimedialnej.

Z wykształcenia historyk sztuki i projektant scenografii, z zamiłowania górski wędrowiec i miejski rowerzysta. Fascynują mnie nawigujące interfejsy przestrzeni publicznych i komercyjnych. W Studio Bardzo dbam o tempo pracy projektowej i walczę o ludzkie oblicze arkuszy kalkulacyjnych.

Postać Fikcyjna
| Malarka

Skończyłam wrocławskie ASP na kierunku malarstwo, ale nieobce są mi też inne dziedziny sztuki. Działam w obszarze mediów elektronicznych i scenografii, współprowadzę galerię, angażuję się w różne szalone akcje artystyczne.

Uwielbiam działać, być w ciągłym ruchu, tworzyć i lecieć dalej. Jestem głośna i ciągle się śmieję. Guarana to moje drugie imię – nie dopuszczam do spadków energii 😉 W Bardzo biegam z farbami po drabinach i innych rusztowaniach, dowodzę ekipą malarzy i nie ma, że boli. Lubię wyzwania realizacyjne i pracę w turbo tempie. Na pewno spotkamy się na wykonie!

Przekładamy design na język codzienności. Kreujemy holistyczne światy. Przyjaźnimy się!

Angażujemy nasz graficzny i architektoniczny background oraz całe know how z obszaru UX, information design, materiałoznawstwa, rzemiosła i malarstwa, by adaptować wskazane miejsce do Twojej wizji i celów.

Czasem wymaga to przekroczenia reguł, eksperymentów formalnych i technologicznych, ale wyginanie wyobraźni sprawia nam tyle radości, co jedzenie rękoma. Albo picie kawy na 12 sposobów 😊

Pracujemy dla architektów, deweloperów, inwestorów, dla korporacji, galerii, miast – wszędzie tam, gdzie reorganizacja środowiska pracy i ekspozycja wydarzeń lub obiektów woła o obłędny pomysł i bezbłędne wykonawstwo.