Studio Bardzo mówi STOP
dysfunkcyjnym wnętrzom,
ulicom, biurom i osiedlom.

Tworzymy wizualną komunikację – wyrazistą i użyteczną, żeby podnieść funkcjonalność otoczenia, podkreślić tożsamość miejsca pracy, publicznych przestrzeni oraz zespolić je z człowiekiem i naturą. Łączymy zalety dużej firmy i manufaktury: wzornictwo i produkcję uzupełniamy rzemiosłem i artystycznym kopnięciem. Barwne, dowcipne, efektywne, intelektualne – takie są nasze projekty. Dobrze pomyślane.

arrow down

Przekładamy design na język codzienności. Kreujemy holistyczne światy.

Angażujemy nasz graficzny i architektoniczny background oraz całe know how z obszaru UX, information design, materiałoznawstwa, rzemiosła i malarstwa, by adaptować wskazane miejsce do Twojej wizji i celów.

Czasem wymaga to przekroczenia reguł, eksperymentów formalnych i technologicznych, ale wyginanie wyobraźni sprawia nam tyle radości, co jedzenie rękoma. Albo picie kawy na 12 sposobów 😊

Pracujemy dla architektów, deweloperów, inwestorów, dla korporacji, galerii, miast – wszędzie tam, gdzie reorganizacja środowiska pracy i ekspozycja wydarzeń lub obiektów woła o obłędny pomysł i bezbłędne wykonawstwo.