strzałka w dół

KOLOROWY ZAWRÓT GŁOWY

Dwie kondygnacje biurowca Total Money we Wrocławiu dopompowaliśmy uderzeniową dawką dopamine interior design, realizując space branding według projektu pracowni mode:lina.
Zgodnie z wizją architektów, tchnęliśmy żywą energię w przestrzenie pracy ambitnych analityków finansowych. Za pomocą kolorów, nieregularnej geometrii i oznaczeń w formie grafiki 2D i 3D, przenieśliśmy identyfikację wizualną marki na ściany i przeszklenia sal konferencyjnych i meeting roomów, do wnętrza kuchni i jadalni, do strefy wejścia i recepcji oraz do ciągów komunikacyjnych – o łącznej powierzchni 4000 metrów kwadratowych.

  • Zużyliśmy 210 łyżek bambusowych!! Nie, nie do pobicia rekordu Guinnessa w wiosłowaniu w zupie :D, ale by stworzyć oryginalny abażur lampy kuchennej. Drewniane łyżki o długości 30 cm umocowaliśmy wokół giętego lakierowanego profilu stalowego. Robi wrażenie!
  • Znają nas dobrze w miejskich PSZOKACH, składach elektrośmieci i serwisach komputerowych Wrocławia i okolic: zdobyliśmy setki metrów kabla telefonicznego i innych przewodów, słuchawki, mikrofony i głośniki, układy scalone, stare myszki i klawiatury, które trafiły na upcyclingowe instalacje ścienne w kilku salkach.

CO TUTAJ ZROBILIŚMY?

WALL DESIGN SPACE BRANDING PRODUKCJA REALIZACJA

CREDITS

INWESTOR: Total Money BIURO ARCHITEKTONICZNE: mode:lina WYKON: Grzegorz Kosturek, Radosław Kubisz, Mia Bogdańska, Jacek Urbański, Postać Fikcyjna, Hubert Turowski, Dawid B., Maciek Kaczmarek, Daria Stachowiak FOTO: mode:lina

NASTĘPNY
PROJEKT

next project